Home Самоврядування Освіта

Тернопільським школам безкоштовно передали нову партію LEGO для навчання (фото)

127571871_2918200648283501_3210357602800002572_oСьогодні школам області передали набори LEGO «Шість цеглинок». Відтак, кожен учень повинен мати такий набір для занять на уроках.

Як зазначає начальник управління освіти і науки ОДА Ольга Хома, LEGO Foundation допомагає з перших років впровадженням на Тернопільщині реформу нової української школи. Відтак уже неодноразово навчальні заклади отримували сучасні розвиваючі конструктори.

«Сьогодні відбувається чергова передача гуманітарної допомоги організації LEGO Foundation для підтримки і впровадження нової української школи на теренах області. Відтак Тернопільщина отримала більш як 11 тисяч наборів «Шість цеглинок». І кожна дитина, яка пішла до першого класу, незалежно скільки учнів перебувають у класі, отримала такий набір», – каже Ольга Хома.

LEGO об’єднує в собі елементи гри та експериментування, допомагає дітям фантазувати, будувати, втілювати в життя свої задуми, захоплено працювати і бачити відмінний результат. Та основна мета всіх конструкторів – правильний розвиток дитини. Завдяки LEGO можна отримати велику кількість корисних навичок та знань.

За словами вчителя молодших класів Ірини Перепилиці, такі конструктори використовують від першого до 4 класу на всіх уроках. Можливості LEGO безмежні головне, щоб вчитель міг їх правильно використати. Навіть під час пандемії кубики можна дезінфікувати та обробляти руки дітям.

«В початковій школі від 1 до 4 класу ми використовуємо LEGO на всіх предмета. Діти дуже задоволені. Адже таке навчання є більш активним, динамічним та творчим», – додає викладач Ірина Перепилиця.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар