Home Події

Тернопіль є активним учасником глобальної ініціативи Європейського Союзу «Угода мерів» щодо клімату та енергії

ugoda-meriv-2020В рамках ініціативи Європейського Союзу «Угода мерів», яку було започатковано у 2008 році, Тернопіль на рівні із світовими країнами активно працює над розробкою та впровадженням у щоденному житті заходів зі зменшення шкідливих викидів та розробки енергоефективних програм зі споживання електроенергії.

Учасниками європейської ініціативи «Угода мерів» є 56 країн, а кількість її підписантів складає 9 208. З 2011 року до діючої ініціативи приєдналися понад 400 муніципалітетів з країн  Східного партнерства – Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови та України. Учасники взяли на себе зобов’язання скоротити викиди СО2 на 30% до 2030 року.

Ініціатива «Угода мерів» пропонує як  допомогу у реалізації планів дій, пошук фінансових інструментів, так і обмін кращими практиками. Місто, яке вирішило стати підписантом Угоди, після необхідних кроків отримує допомогу від ЄС.

Дізнатися детальну інформацію про європейську ініціативу та покроковість до її приєднання можна за посиланням https://youtu.be/N_vt70J1vtU, а також на офіційному сайті -  http://com-east.eu/uk/

               

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар