Home Події

У Тернополі тривають активні роботи із зимового утримання вулично-дорожньої мережі міста

pidmitannya-traktornimi-shchitkami-2020Для забезпечення безпеки пішоходів та водіїв у зимовий період, в денний і нічний час доби на вулицях Тернополя активно працює спеціалізована техніка.

Зокрема, у ніч з 1 на 2 грудня механізоване підмітання тротуарів та посипання проїзних частин матеріалами, що запобігають утворенню ожеледиці, здійснювалося за маршрутами:

1. Кільце на «Оболоні» та поворот на вул. Князя Острозького;

2. Лінія примикання просп. Злуки з вул. Б. Лепкого;

3. вул. Стуса (ділянка від «Фуршету» до вул. 15 Квітня);

4. вул. Морозенка (ділянка від вул. Леся Курбаса до ТРЦ «Подоляни»);

5. вул. 15 Квітня ( поблизу заїзду до «Болгарського» магазину)»

6. вул. Текстильна.

Загалом під час зимового періоду на вулицях Тернополя працюватиме близько 70-ти одиниць спеціалізованої техніки. Для посипання тротуарів і проїзних шляхів взимку уже заготовлено 1500 тонн піску та 200 тис. тонн солі. Підрядні організації провели також заготовку паливно-мастильних матеріалів і незабаром розпочнуть розвозити протиожеледні матеріали на аварійно-небезпечні ділянки доріг.

Зважаючи на часті перепади температури і зміну погодних умов, цієї зими у Тернополі діятиме три рівні системи оповіщення населення про погодні умови та початок роботи снігоприбиральної техніки:

зелений рівень (за умов виникнення ожеледиці чи потреби прибирання снігу в денний період доби (крім години «пік») при незначних і помірних снігових опадах);
жовтий рівень (при виникненні ожеледиці чи потребі прибирання снігу у вечірній та нічний періоди доби при незначних та помірних снігових опадах);
червоний рівень (за умов виникнення потреби виконання робіт в будь-який період доби при інтенсивних снігопадах та надзвичайній ситуації).

Населення буде проінформоване про початок прибирання вулиць через сайт Тернопільської міської ради та ЗМІ за три, дві та одну годину, відповідно, і за цей час терополяни зможуть скоригувати свої плани, а водії – тимчасово забрати автомобілі з маршруту слідування технологічного транспорту.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар