Home Події

Більше третини працевлаштованих учасників АТО Тернопільщини повернулися на військову службу в ЗСУ

ato6 грудня – День Збройних сил України. У січні-листопаді 2020 року послугами Тернопільської обласної служби зайнятості скористалися 685 краян з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил), з них 38 мали інвалідність, 41% – молодь віком до 35 років, третина – з вищою освітою.

176 учасників АТО (ООС) були працевлаштовані, з них 1 – за умови компенсації роботодавцеві витрат єдиного соціального внеску, 1 – відкрив власний бізнес, отримавши одноразово допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 66 – уклали контракти на військову службу в ЗСУ; 4 – були забезпечені тимчасовою роботою. Колишні воїни знайшли роботу у сферах сільського господарства, переробній промисловості, будівництві, торгівлі, оборонній сфері та ін.

21 демобілізований учасник військових дій скористався можливістю здобути професії водія тролейбуса та тракториста-машиніста; підвищити кваліфікацію за напрямками: «Підприємець-початківець», «Дотримання безпечного ведення робіт на підприємствах», «Навчання та повторна перевірка знань оператора та машиніста (кочегара) котельні», «Безпечні методи та прийоми обслуговування котелень»; пройти стажування у роботодавців за професіями: водій автотранспортних засобів, оператор комп’ютерного набору, інженер-технолог, каменотес, оператор виробничих печей, слюсар з ремонту с/г машин, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, юрисконсульт. Після закінчення профнавчання 95% демобілізованих учасників АТО (ООС) працевлаштовані.
На 1 грудня 2020 року для 217 колишніх воїнів продовжується пошук підходящих місць праці.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар