Home Події

Тернопіль долучився до проєктної ініціативи “Платформа допомоги лікарням”

HELPMED_IA_UAСьогодні, у період поширення пандемії COVID – 19, надзвичайно важливим є не лише зберігати соціальну дистанцію та використовувати засоби індивідуального захисту, а й  допомогати лікарням і лікарям справлятися з піковими навантаженнями, коли кожна секунда їх часу рятує людські життя, а лікарі та лікарні мусять бути забезпечені усім необхідним.

У таких ситуаціях повинні бути задіяні зручні інноваційні технологічні рішення у поєднанні з тісною співпрацею громадянського суспільства, медичних установ та підприємців.

Успішним прикладом того, що цифрові технології, міжнародна співпраця і взаємодія громадянського, державного та приватного сектору створюють простір для ефективної протидії пандемії COVID – 19, є проєктна ініціатива “Платформа співпраці”, що реалізовується у Польщі.

Вдалий досвід наших польських колег став основою для створення проєктної ініціативи helpmed.in.ua, що сприяє координації допомоги “знизу вгору” для лікарень в Україні.

КНП «Тернопільська комунальна міська лікарня №2» уже є одним із 12-ти учасників даного проєкту, а у перспективі планується долучити до проєкту й інші лікувальні заклади міста.

Тернопільська міська рада також активно долучаєтсья до цієї проєктної платформ, яка уже з нового року може стати довготривали проєктом, що сприятиме наданню допомоги лікарням України.

Приєднатися до ініціативи може кожен бажаючий, надавши необідну підтримку  медичному закладу у своєму регіоні.

Фінансує проєкт Польський фонд Challenge – спільно з програмою ПРООН в Європі та Центральній Азії та Міністерством закордонних справ Польщі.

На сайті http://helpmed.in.ua. можна буде знайти інформацію про конкретні потреби лікарень, які зареєструвались у системі. Надати допомогу досить просто, оскільки лікарні мають своїх координаторів, завдання яких – збирати продукти у підприємств чи приватних осіб та доставляти їх до лікарні. За допомогою системи  можна впевнитись, що реальні потреби лікарні задовольняються і що подаровані засоби індивідуального захисту/продукти/товари будуть надходити туди, де вони найбільш необхідні.

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар