Home Самоврядування Транспорт

Від початку цього року інспекторами з паркування винесено у Тернополі 3614 адміністративних постанов

inspektori-z-parkuvannya-2020Від початку цього року інспекторами з паркування управління муніципальної інспекції винесено у Тернополі 3614 адміністративних постанов за порушення ст.122 КУпАП. , з них за ч.1 ст.122КУпАП винесено 2039 постанов, а за ч.3 ст.122КУпАп -1575 постанов.

Близько 80 % штрафів за цими постановами правопорушниками сплачено вчасно. Разом з тим, ті транспортні засоби, які суттєво перешкоджали проїзду автомобілів або проходу пішоходів, евакуйовано та переміщено на штрафмайданчик. Так від початку цієї лінії роботи, інспекторами евакуйовано у Тернополі 90 таких транспортних засобів. Найбільше правопорушень інспектори виявляють у центральній частині міста.

Нагадаємо, на підставі норм закону «Про реформування сфери паркування транспортних засобів», на базі управління муніципальної інспекції міста Тернополя створено сектор контролю за паркуванням транспортних засобів, інспектори якого мають право приймати рішення щодо штрафування за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Відповідний закон прийнятий для того, щоб унормувати сферу паркування та встановити справедливі механізми стягнення штрафів.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар