Home Самоврядування Медицина

Мобільна група перевіряє медзаклади Тернопільщини

1499415732_likarУ Тернопільській області мобільна група оцінить готовність медзакладів надавати стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19. До складу комісії увійшли представники управління охорони здоров’я, управління капітального будівництва, відділу контролю у соціальній сфері та сфері контролю, управління Держпраці та лікар-анастезіолог.

Сьогодні комісія відвідає медзаклади у Шумському та Кременецькому районах.

«Це будуть, швидше, не перевірки, а допомога. У нас головні лікарі сьогодні виконують функції будівельників, економістів, інженерів. Вони забезпечують лікувальний процес, відповідають за обладнання лікарень. Це велике навантаження. Щоб їм допомогти, ми направлятимемо у заклади фахівців, які зможуть проконсультувати, порадити і одразу на місці допомогти», – зазначає голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш.

Відтак комісія звертатиме уваги на: підключення систем подачі кисню до ліжок; проведення превентивних заходів щодо запобігання виникнення нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем; використання субвенції на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду за рахунок коштів виділених фонду боротьби; додаткового добровільного страхування працівників на випадок інфікування у закладах охорони здоров’я

Нагадаємо, що Тернопільщина отримала другий транш субвенції на забезпечення киснем ліжок, передбачених на COVID-19. Це 23, 8 млн грн. Вони призначені виключно на підведення кисню та закупівлю кисневих концентраторів. Попередня субвенція становила 14,5 млн грн.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар