Home Кримінал

Аферисти ошукали жителів Тернопільщини на суму понад 40 000 гривень

grivna[1]_largeВпродовж доби працівники поліції задокументували чотири факти шахрайства вчиненні щодо мешканців області. Громадяни здійснювали покупки в мережі – Інтернет через різні соціальні мережі та сайти оголошень, а як наслідок втратили гроші.

Від даної схеми потерпіло чимало жителів Тернопільщини. Спершу аферисти розміщують публікації про продаж різноманітного роду товару й ставлять привабливі ціни на майно. Завжди обов’язковою умовою покупки є часткова або повна передоплата. Громадяни довіряють й здійснюють оплату, а товару так й не отримують. Коли ж покупці намагаються зв’язатися з продавцями, ті вимикають телефони й видаляють інформацію з сайтів.

Тернополянин втратив майже 5000 гривень, купуючи побутову техніку, житель Великої Березовиці переказав 1100 гривень за неіснуючий одяг. Понад 12 000 гривень позбувся мешканець Збаразького району, який мав намір придбати мобільний телефон «Iphone 11», а ще одна тернополянка купувала дитяче ліжечко, за яке аферист захотів 2000 гривень. Всі ошукані потерпілі так й не отримали бажаного майна.

Відомості про події правоохоронці внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України.

Відомості про події внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці радять, як не дати себе ошукати через дошку оголошень:
1) перевірити фото на відсутність дублювання;
2) перевірити номер мобільного телефону;
3) наполягати на післяоплаті (якщо товар дорогий), а у разі відмови запропонувати аванс у розмірі 50-100 гривень, щоб продавець був упевнений у ваших намірах;
4) якщо ви відчуваєте якусь невпевненість – краще не ризикувати.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар