Home Самоврядування Спорт

Дмитро Підручний: “За відчуттями біглося краще, хоч відставання і велике”

6cdeb0e15ee5d59743e946d88e72f5a65fd7089fde6f9У естафетній гонці капітан чоловічої збірної Дмитро Підручний біг незвичний для себе третій етап. Про те як далась Дмитру ця гонка, спортсмен поділився у розмові із кореспондентом сайту biathlon.com.ua.

- Діма, як твоє самопочуття?

- Самопочуття краще, ніж те, яке було під час спринтерської гонки. Краще біглося, вже не було такого відчуття, як у п’ятницю, коли я просто був безсилий і мене «вирубало».

- Як тобі далася сьогоднішня гонка?

- Звичайно, за відчуттями біглося краще, хоч відставання і велике. Після фінішу думав, що ходом програв менше, але глянув на статистику, а там відставання ногами досить велике. Мене це не дуже радує. Сказати чому так – важко. Це буде звучати як виправдання, тому об’єктивної відповіді у мене немає.

З огляду на ті умови, які були – я досить нормально впорався зі стрільбою.

- День відпочинку пішов тобі на користь?

- Напевне, хоча стан ще дуже далекий від того, який він має бути. Можливо, мені просто в естафеті простіше біжиться (посміхається). Оскільки в Контіолахті естафету досить добре пробіг, і результат був непоганий. Сьогодні ж, мені вдалося відіграти декілька позицій у тих спортсменів, які були попереду, але, дивлячись на відставання ногами, воно, звичайно, велике.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар