Home Події

Набори відкритих даних Тернополя – одні з найпопулярніших за кількістю завантажень в Україні

2020-12-07-130919_550989-Набори відкритих даних, які оприлюднює Тернопільська міська рада, є одними із найбільш популярних в Україні на місцевому рівні за кількістю завантажень. Відповідну інформацію оприлюднили на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

У повідомленні зазначається, що Тернопіль входить у четвірку міст, набори даних яких активно завантажують користувачі порталу.

Серед лідерів - Дніпровська міська рада (7,4 тис.), Виконком Миколаївської міської ради (5,1 тис.), Виконком Криворізької міської ради (3,7 тис.) та Тернопільська міська рада (3,7 тис.).

Як підкреслює міський голова Сергій Надал, Тернопіль далі працювати у напрямку підвищення прозорості та підзвітності у різних напрямках та продовжуватиме розвивати сферу відкритих даних.

Зазначимо, що Тернопільська міська рада, як і інші розпорядники інформації, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №835 від 21.10.2015 року, зобов’язані оприлюднювати відкриті дані у машинозчитувальних форматах. Наразі міська рада Тернополя вже оприлюднила 172 набори відкритих даних, які систематично оновлюються, а на основі відкритих даних формуються корисні для мешканців сервіси. Наприклад, онлайн-проєкт «Донет на апгрейт», який дозволяє будь-кому у зручному форматі аналізувати благодійні внески, які отримують навчальні заклади міста, Сервіс поіменного голосування депутатів VII скликання та ін.

У 2019 році Тернопіль також здобув найвищу нагороду у сфері відкритих даних Open Data City Award та був у трійці номінантів на нагороду у 2020 році.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар