Home Події

У Тернополі військовослужбовці 2 Галицької бригади Національної гвардії України отримали квартири

131625192_2972466932856872_2762036176630500394_nУ Тернополі військовослужбовці 2 Галицької бригади Національної гвардії України отримали квартири від держави. Захід відбувся в рамках державної програми забезпечення житлом бійців НГУ.

Ключі та сертифікати про отримання житла вручав голова облдержадміністрації Володимир Труш разом із командувачем Національної гвардії України генерал-полковником Миколою Балабаном.

«У важкий рік для України, попри війну та пандемію, нам вдалося закінчити будівництво цього будинку. Військовослужбовці отримають заслужені квартири. Сильна армія, то сильна країна і нація. Ми хочемо зробити для вас місце, дім куди ви зможете завжди повертатися. Обов’язок держави – захистити своїх захисників», – зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

У будинку встановлено енергоощадні технології. Кожне помешкання має систему індивідуального опалення та сучасні енергоощадні вікна. Для контролю за витратами на опалення, водопостачання та електрику квартири обладнано електронними лічильниками.

«Це надзвичайно важливо, що ми змогли надати житло тим людям, які служать всій країні. Я впевнений, що з роками кількість квартир, які отримають військовослужбовці будуть зростати. Першочергово ми вибирали тих, хто зазнав поранень та сім’ї полеглих солдат. Саме вони, як на мене, потребують житла найбільше», – командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балабан.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар