Home Події

В Тернополі традиційно запрацювала найбільша шопка України

shopka-ternopil_5ff6e0970a080Різдвяну шопку в храмі Святого апостола Петра в Тернополі, яка вже традиційно вважається найбільшою в Україні, відкрито. Монтаж конструкції тривав цілих три дні. Через пандемію коронавірусу було прийнято рішення зробити шопку на 10 м вужчою та дещо зменшити кількість фігур, щоб збільшити простір для відвідувачів церкви, аби не наражати їх на небезпеку зараження. Про це розповів семінарист Святослав Караманов.

“Шопка є дещо зміненою. Багатьох деталей немає задля того, аби в храмі помістилося більше людей, відповідно до карантинних вимог. Звичайно, найголовнішими персонажами є поза Ісуса Христа, його мати Марія і праведний Іосиф. Також цікавими є елементи вертепу – провідники нашого народу, які були і провідниками нашої церкви. То є митрополит Андрей Шептицький і блаженніший Патріарх Йосиф Сліпий. Також маємо тут Володимира Великого і Ольгу. В цій шопці ми єднаємо наші українські традиції і прославляємо наших славетних майстрів, які були в Україні”, – розповідає Святослав Карманов, пише “Файне місто

Діятиме шопка до Стрітення – 15 лютого. Подивися на різдвяну конструкцію ви можете за адресою: м. Тернопіль, вулиця Володимира Великого, церква святого апостола Петра.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар