Home Самоврядування Медицина

Два активних спалахи коронавірусу зафіксували на Тернопільщині у 2021 році (відео)

Positive test result of COVID-19 virusЗа словами Оксани Чайчук, головної санітарної лікарки Тернопільщини, на сьогодні в області є два активних спалахи коронавірусу.

“Хворіють працівники на підприємстві СЕ “Бортнеце Україна” та є хворі у Петриківському спеціалізованому будинку, – наголосила Оксана Чайчук. – До того ж хочу відзначити, що найбільше на коронавірус хворіють особи, віком від 30 до 65 років, це 67.2 від усієї кількості хворих. Найменше хворіють діти – 6,2 відсотки серед дітей за весь період пандемії”.

Сьогодні на Тернопільщині облаштовано 1951 ліжко розгорнуте для хворих на коронавірус, підготовано 28 закладів для надання медичної допомогуи хворим з коронавірусом.

1718 ліжок – забезпечені киснем.

“На Тернопільщині 3138 осіб хворіють на коронавірус, з них 2715 на амбулаторному лікуванні і 423 особи перебувають у лікарнях. З них – 380 потребують кисню, 6 хворих є заінтубовані, прогноз цих хворих складний, – повідомила Ольга Ярмоленко, начальниця управління здоров’я ТОДА. – Хворі поступають важкі, або ж пізнє звернення. У Тернополі немає жодної вільної точки кисню централізованої, так само як у Збаразі, Кременецькому та Тернопільському районах. У цих регіонах ліжка з хворими на коронавірус заповнені найбільше”.

Детальніше у сюжеті Тернопіль 1 .

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар