Home Кримінал

Шахрайство пов’язане з працевлаштуванням задокументували працівники поліції

2Заволодіння грошовими коштами шляхом обману за такими фактами працівники поліції відкрили кримінальне провадження. Мешканці краю потрапили в шахрайську схему обумовивши суми з роботодавцями-аферистами, які мали оформити чоловікам документи для працевлаштування за кордоном.

За словами одного із потерпілих в мережі – Інтернет він знайшов інформацію про роботу. Зв’язавшись з невідомим, останній попросив надіслати копії документів та суму в розмірі 13700 гривень за свої послуги. Через певний проміжок час заявник не змін зв’язатися з роботодавцем, адже останній вимкнув телефон. Чоловік зрозумів, що його ошукали й про подію повідомив правоохоронців.

Від аналогічної шахрайської схеми потерпів й мешканець Бучацького району. 46-річний заявник перерахував аферистові 11200 гривень за його фейкові послуги.

За даними фактами працівники поліції відкрили кримінальні провадження відповідно до статті 190 ККУ.

Щоб не стати жертвою подібних шахраїв, варто пам’ятати одне просте правило — сумлінний роботодавець або агентство з підбору персоналу ніколи не просять шукачів заплатити за отримання посади й надані послуги.

Правоохоронці розповідають, що шахрайство з працевлаштуванням в більшості випадків розпочинається з пропозиції отримання великої заробітної плати в іноземній валюті і при цьому не потрібні ні освіта, ні досвід роботи, а то навіть і робота вдома, закінчується тим, що немає ні грошей, ні роботи.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар