Home Самоврядування Транспорт

Близько 20-ти одиниць спецтехніки працювало на вулицях Тернополя у ніч з 13 на 14 січня

IMG-20161129-101522-HDR-300x2252021В ніч з 13 на 14 січня у Тернополі працювало близько 20-ти одиниць спеціальної техніки, що здійснювали механізоване посипання протиожеледними сумішами проїжджих та пішохідних частин, а також підмітання тротуарів на магістральних вулицях міста.

Синоптики прогнозують суттєве зниження температури зовнішнього повітря, ожеледицю та опади у вигляді снігу в Тернополі 15 та 16 січня, тож  комунальні і дорожні служби готуються до посиленої роботи. Дороги і тротуари посипатимуть піщано-сольовими сумішами, а також очищатимуть тракторними щітками.

Зимове утримання Центральної частини, масивів «Східний», «Сонячний», мікрорайонів «Канада» та «Новий Світ», Старого парку і Промислового району здійснює ТзОВ «Авакс-Проф», за утримання вулично-дорожньої мережі масиву «Дружба» відповідає ТМШРБ «Міськшляхрембуд», а механізоване очищення об’їзних шляхів та доріг у Березовиці, Кутківцях та Пронятині здійснює ТзОВ «Техно-Буд-Центр».

За прибирання прибудинкових територій і під’їзних шляхів до них відповідають управителі житлового фону міста (так звані ЖЕКи або ОСББ), за прибирання міжквартальних проїздів – ЖЕКи. Дізнатися, яка організація відповідальна за очищення тієї чи іншої ділянки, та отримати їхні контактні дані, можна на Інтерактивній карті відповідальності за прибирання міста у зимовий період, яку розробила Тернопільська міська рада.

Спеціально розроблено також інформаційні буклети «План прибирання міста взимку», у яких детально описано роботи, що проводяться у Тернополі в зимовий період.

Інформацію (з доданим фото) щодо неналежного прибирання дворів, міжквартальних проїздів чи доріг мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 14 81, або зателефонуваши на Цілодобову гарячу лінію 15-80, (0352) 23 – 63 – 97.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар