Home Кримінал

Вірите словам незнайомців? Приготуйтеся втратити кошти

tel-shaahrajНезважаючи на численні статті, листівки-застереження та інформаційні відео, люди сліпо довіряють інформацію незнайомцям по телефону. Хитрі аферисти під час розмови вивідують усе самі, а жертви, самі того не відаючи, лопомагають красти гроші.

Невідомий зателефонував до жителя Кременеччини та представився працівником фінансової установи. Він повідомив, що працівники банку зафіксували декілька несанкціонованих спроб зняття готівки з його рахунку. Аби убезпечити себе від крадіжки, необхідно якнайшвидше поміняти захисні коди.

Чоловік повідомив усю конфіденційну інформацію зловмиснику. Вже за декілька хвилин після дзвінка на телефон надійшло повідомлення про зняття залишку готівки з картки. Потерпілий втратив 20 тисяч гривень та, зрозумівши, що його обдурили, зателефонував працівникам поліції.

Правоохоронці вкотре застерігають краян не повідомляти жодних конфіденційних даних незнайомим людям. Пам’ятайте: працівники банку ніколи не телефонують клієнтам, аби дізнатися їх дані, а фінансові операції здійснюють безпосередньо при зустрічі з клієнтом в банку.

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар