Home Події

15 одиниць снігоочисної техніки працювало на вулицях Тернополя у ніч з 27 на 28 січня

pribirannya-27-sichnya-2021-rokuНезважаючи на тимчасове припинення опадів 27 січня, у Тернополі працівники комунальних служб продовжують працювати в посиленому режимі, щоб забезпечити нормальне пересування транспорту вулицями міста.

Зокрема, 15 одиниць снігоочисної техніки здійснювали прибирання доріг і тротуарів впродовж ночі з 27 на 28 січня, роботу яких забезпечили підрядні організації «ТОВ «Авакс Проф», ТМШРБ «Міськшляхрембуд» та ТзОВ «Техно-Буд-Центр».

Нaгaдуємo, прибирання прибудинкових територій і під’їздів до них здійснюють обслуговуючі підприємства та ОСББ (в залежності від того, хто обслуговує будинок), утримання прилеглої території до закладів торгівлі і громадського харчування, офісів, установ і організацій – суб’єкти господарювання.

Інтерактивну карту відповідальності за прибирання міста в зимовий період можна переглянути тут. Доступні для перегляду також інформаційні буклети «План прибирання міста взимку».

При виявленні неналежного прибирання дворів, доріг, чи тротуарів, мешканці багатоквартирних будинків можуть надсилати інформацію, додаючи фото, на Viber за номером +38 073 015 1481, або повідомляти на Цілодобову гарячу лінію 15-80, (0352) 23 – 63 – 97.

Перевірку скарг мешканців щодо незадовільного прибирання вулиць здійснює муніципальна інспекція Тернопільської міської ради.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар