На сесії міської ради депутати прийняли звернення до Уряду щодо задоволення потреб суспільства в громадських перевезеннях

zvernennya-po-perevezennyah-sesiya-29_01_202129 січня під час пленарного засідання сесії Тернопільської міської ради депутати звернулися до Кабінету Міністрів України щодо задоволення потреб суспільства в громадських перевезеннях.

Запропоновано Уряду, зокрема, внести зміни у підпункт 10 пункту 2 Постанови від 09.12.2020 №1236 та викласти його в наступній редакції:

«здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів у комунальному транспорті, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння та 50% кількості стоячих пасажирів, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу, визначеною в реєстраційних документах на цей транспортний засіб».

Повний текст звернення додається.

Кабінет Міністрів України

 

Звернення Тернопільської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо задоволення потреб суспільства в громадських перевезеннях

 

Із запровадженням жорстких карантинних обмежень економіка Тернопільської міської територіальної громади занепадає, кількість недоотриманих доходів до місцевого, а відповідно  і до державного бюджету, збільшується.

Враховуючи численні скарги мешканців міста щодо неможливості доїхати вчасно до місць навчання або ж до роботи і у зворотному напрямку, особливо з 7.00 до 10. 00 та з 17.00 до 20.00, та звернення перевізників, щодо їх збиткової діяльності, яка перешкоджає розвитку громадського транспорту і призводить до його занепаду .

Ми, депутати Тернопільської міської ради, керуючись волею громади, з метою забезпечення задоволення потреб суспільства в громадських перевезеннях, враховуючи зниження захворюваності на коронавірус, закликаємо Уряд до рішучих кроків, спрямованих на ліквідацію наслідків економічної кризи.

Звертаємося до Вас із пропозицією внести зміни в підпункт 10 пункту 2 Постанови від 09.12.2020 №1236 та викласти його в наступній редакції:

«здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів у комунальному транспорті, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння та 50% кількості стоячих пасажирів, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу, визначеною в реєстраційних документах на цей транспортний засіб».

Одночасно, вимагаємо надати органам місцевого самоврядування повноваження щодо самостійного визначення доцільності та обсягу карантинних обмежень.

Прийнято на пленарному засіданні  третьої сесії Тернопільської міської ради 29 січня 2021 року.

 

Міський голова                                                                             Сергій НАДАЛ

Вам також може сподобатися