Home Самоврядування Освіта

За здоров’ям учнів Тернопільщини стежитимуть медичні працівники

1596193159_15-porad-dlya-shkil-i-vlady-yak-pidgotuvatysya-do-drugoi-hvyli-pandemii-.-doslidzhennya-pisa-e1593213836751-624x416-710x434У кожному навчальному закладі Тернопільщини повинен бути медичний працівник. Він постійно стежитиме за станом здоров’я учнів. Про це повідомляє заступниця начальниці управління науки і освіти Ганна Зварич.

- Якщо ж у штабі навчального закладу не має медичного працівника, то керівник зобов’язаний укласти угоду із будь-яким закладом охорони здоров’я про медичне обслуговування. Наразі в загальноосвітніх навчальних закладах області є 226 ставок медичних працівників. У закладах дошкільної освіти – 125, – каже Ганна Зварич.

Відтак медичне обслуговування у закладах освіти передбачає: здійснення контролю за своєчасністю проходження профілактичного медичного огляду та вакцинації; проведення просвітницької та консультативної роботи серед учасників освітнього процесу щодо здорового способу життя, турботи про психічне здоров’я, виховання здорової дитини; інформування з питань вакцинації, профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, збереження репродуктивного здоров’я, протидії поширенню серед учнів звичок, небезпечних для їхнього фізичного та психічного здоров’я.

Як додала Ганна Зварич, оплата праці медичного працівника у закладах освіти проводиться із бюджетів органів місцевого самоврядування. Тому у закладах, де на сьогодні не має медичного працівника, керівник зобов’язаний звернутися до органів місцевого самоврядування, щоб на сесії розглянути питання про затвердження додаткової оплати праці для медичного працівника.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар