Home Події

Мешканці Тернопільщини можуть скористатися програмою «Власний дім»

house_206-minВ області реалізується цільова програма індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2021-2025 роки. Програма спрямована на розширення інвестування в будівництво житла на селі, створення умов для забезпечення житлом та покращення житлово-побутових умов сільського населення, збільшення обсягів житлового будівництва у сільській місцевості, підвищення рівня інженерного облаштування сільських населених пунктів.

У рамках надання державної підтримки для індивідуального житлового будівництва на селі та вдосконалення її проведено онлайн нараду щодо реалізації бюджетної програми „Державне пільгове кредитування індивідуальних сільських забудовників на будівництво (реконструкцію) та придбання житла”. Від Тернопільської обласної державної адміністрації у заході взяли участь департаменти агропромислового розвитку та архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та енергозбереження, а також державна установа „Тернопільський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі”.

Програма дає можливість громадянам, які живуть та працюють в сільській місцевості, отримати пільгові кредити (під 3 % річних та багатодітним сім’ям безвідсотково) на будівництво житла та його благоустрій.З інформацією про можливості і напрямки кредитування, правилами надання кредитів та відповідною законодавчою базою також можна ознайомитись на інтернет-сторінці: http://www.fondselo.te.ua/.

Додамо, що програма виконується через систему стимулювання індивідуального житлового будівництва в сільській місцевості шляхом надання довготермінових пільгових позик забудовникам державною установою „Тернопільський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі”.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар