2474488У школах Тернопільщини триває навчальний процес. Діти вчаться за змішаною системою, мають зміщену та ущільнену програму, але, зізнаються, це краще, ніж дистанційне навчання.
Проти здобуття освіти вдома і більшість тернопільських батьків, які вважають, що їхні чада деградують, а усі обов’язки вчителів переклали на плечі дорослих.

Втім, кажуть у МОН, це реальність, з якою поки доведеться миритися в умовах світової пандемії коронавірусу. Таким був минулий рік і ще невідомо, які «сюрпризи» готує нам 2021-ий, пишуть Тернополяни.

Поки ж в Міністерстві освіти і науки України  назвали дату весняних канікул у школярів. Так, відомо, що вони почнуться 22 березня і триватимуть до 28 березня включно. Крім того, в перший місяць весни у школярів буде один додатковий вихідний день. Так, неробочим буде понеділок, 8 березня, – Міжнародний жіночий день, який має статус державного свята.

Другий семестр навчального 2020-2021 року розпочався 11 січня, а закінчиться 28 травня 2021 року. Міністерство освіти України щорічно дає свої рекомендації навчальним закладам щодо дат канікул, однак за законом школи можуть коригувати ці дати на свій розсуд. Особливо це актуально в період пандемії коронавірусу. Також на початок і тривалість канікул можуть впливати такі фактори, як погодні умови, опалення та регіональні особливості.

Залежно від них школа може самостійно змінювати дати відпочинку для дітей і призначати додатковий карантин або канікули. Зокрема, якщо на самоізоляції перебувають понад 50% учнів або співробітників, а також якщо має місце перевищення епідпорогу захворюваності на грип та ГРВІ, навчальний заклад буде закрито на вимушений карантин.