Home Самоврядування Транспорт

Спецтехніка та двірники продовжують розчищати вулиці Тернополі від снігових заметів

pribirannya-snigu-9-lyutogo-ternopilЗ огляду на значну кількість снігових опадів, що випала 7-8 лютого у Тернополі (більше 20-ти см снігового покриву), спецтехніка та двірники продовжують розчищати вулиці Тернополі від заметів.

З метою безперебійного руху громадського транспорту та пішоходів, вночі 9 лютого на магістральних дорогах, вулицях з інтенсивним рухом транспорту і тротуарах міста працювала чергова бригада комунальників та 30 одиниць снігоприбиральної техніки, що проводили згрібання і підмітання снігу, формування снігових валів для подальшого його вивезення, а також посипання реагентами проїжджих і пішохідних ділянок.

16 спеціалізованих машин очищали вулиці у центральній частині міста, на масивах «Східний» та «Сонячний», у районі Старого парку, Нового світу, «Канади», та в промисловому районі, 11 одиниць снігоприбиральної техніки механізовано прибирали дороги та пішохідні ділянки у мікрорайоні «Дружба», а ще 3 піскорозкидачі прогортали та посипали проїжджі частини у Березовиці, Кутківцях, Пронятині та на Об’їзній дорозі (прогортання і посипання тротуарів виконувалось вдень).

Роботу снігоочисної техніки забезпечили підрядні організаціі: «Авaкc Пpoф», «Мicькшляхpeмбyд» та «Техно-Буд-Центр».

За прибирання дворів та прилеглих територій у Тернополі відповідальні підприємства, що обслуговують житловий фонд міста (ЖЕКи та ОСББ).

Детальніше про зони відповідальності у місті зображено на Інтерактивній карті, розробленій Тернопільською міською радою.

Вкотре нагадуємо мешканцям, що дислокація транспортних засобів повинна бути лише на спеціально відведених територіях, адже стоянка авто у дворах житлових будинків та на узбіччі доріг може створювати суттєві перешкоди під час роботи снігоприбиральної техніки.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар