Home Події

Кіберполіцейські розповіли школярам правила безпечної поведінки в Інтернеті

ciber-2Співробітники відділу протидії кіберзлочинам в Тернопільській області завітали до вихованців Тернопільської загальноосвітньої школи №19, аби розповісти їм про кібербулінг та як захиститися від нього. Серед слухачів – учні 5 та 6 класів.

- Інтернет заполонив наше життя та все частіше затягує дітей з раннього віку. Важливо, аби неповнолітні могли вчасно розпізнати загрозу та знали правила безпечної поведінки в мережі. З цією метою ми відвідуємо навчальні заклади та проводимо профілактичні бесіди з школярами, – розповідають співробітники відділу протидії кіберзлочинам в Тернопільській області.

Під час заходу поліцейські акцентували увагу школярів на новий вид цькування – кібербулінг та його основні прояви. Обговорили, що непотрібно робити в Інтернеті та, які види відповідальності бувають для учнів та їхніх батьків за скоєні правопорушення. Разом зі школярами поліцейські сформували основні правила безпечної поведінки в мережі.

Діти не лише слухали правоохоронців, а й активно долучилися до бесіди, навперебій ставили питання, які їх цікавили.

- Для нас важливо, аби неповнолітні зрозуміли, що Інтернет є не тільки джерелом інформації, але й може приховувати небезпеку. І важливо стежити за тим, що ти викладаєш в соцмережу та з ким спілкуєшся, – підсумували кіберполіцейські.

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар