Home Самоврядування Транспорт

Дітей перевозити першочергово: у Тернополі пояснили чи мають право школярів виганяти з транспорту

daf32a333f2fa04ccd523483ed6a8e52_XLДнями Тернополяни писали про кілька резонансних випадків, коли жителі міста скаржилися, що їх неповнолітніх дітей не пускали у громадський транспорт Тернополя, бо кількість пасажирів була достатня.

Так, Ольга Гордієнко відзначила, що її разом з двома дітьми не пустили в автобус №35.

“НАС НЕ ПУСКАЛИ В ТРОЛЕЙБУС 9 ТА 35 АВТОБУС ((( Це жах… На зупинці “Лікарня швидкої допомоги” мене з немовлям та сином 8 років кондуктори не пускали в транспорт. При чому не були повністю заповнені пасажирами. Тролейбус не встигла сфотографувати. А фото автобусу зробила. Принципово наголошували, що не пускають з візками… Від коли???? Я забирала сина зі школи. Мало того, що йшла зранку по проїзній частині то ввечері таке… Слів не маю, – написала користувач Ольга Гордієнко”.

Другий випадок, коли мама школяра поскаржилася, що дитина не мала змоги сісти у маршрутку.

“Обуренню просто немає меж!!! Неможливо мовчати. Пост адресується водіям маршруток… вчора 8.02 в проміжку 17-18 год. моя дитина учень 4 класу! щоб добратись із 13 школи з вул. Острозького на Східний масив дитина простояла 45 хв на зупинці, мерзнучи на морозі. Зі слів сина таких дітей, що довго чекають, було декілька. Водії закривають двері, не беруть дітей. Ті йдуть пішки. На вулиці – холодний вітер, сніг. Зараз це -5°С”, – поскаржилась в одній з груп мама 4-класника.

В управлінні транспорту Тернопільської міської ради дали роз’яснення.

“Постановою Кабміну обмежено перевезення пасажирів в громадському транспорті, в кількості, не більшій від кількості місць для сидіння. Всіх пасажирів, і пенсіонерів і працюючих і дітей і інвалідів. Для забезпечення перевезення школярів, з 1 вересня організовано виконання “шкільних” рейсів міськими тролейбусами, де перевозяться лише учні та батьки при супроводі малої дитини. В даний час, в звязку із погіршенням погодніх умов, перевізників попереджено про першочерговість перевезення в транспорті дітей, – відзначив Олег Вітрук, начальник управління транспорту ТМР”.

Джерело: Тернополяни

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар