На Тернопільщину повертаються хуртовини

snigМінлива хмарність, опади у вигляді снігу, ожеледиця – такі погодні умови передбачають синоптики на Тернопільщині. У середу-четвер до регіону знову повернуться хуртовини, що ускладнюватиме ситуацію на автошляхах.

«У середу атмосферний фронт північної циклонічності Yukon принесе в Україну сніг – до західних областей. Вітер переважатиме південно-західний, невеликий або помірний. Температура повітря вночі -12-18 градусів, вдень -7-14 градусів. Температура повітря, особливо нічна, дуже залежить від хмарності чи прояснень. Прояснення сприяють додатковому вихолодженню, а хмарність, навпаки, прикриває приземний шар від сильніших морозів. Лютий розкручується, до весни ніби ще далеко, проте подекуди істотна різниця між нічною та денною температурою повітря натякає про наближення свіжих синоптичних подій та перебудови повітряних мас на новий сезон», – повідомила синоптик Наталка Діденко.

Холоднеча протримається на Тернопільщині щонайменше до п’ятниці, а далі передбачають підвищення температурних показників.

Джерело – zz

Вам також може сподобатися
Comments