Home Події

Комунальні служби продовжують здійснювати прибирання вулиць міста від снігу та посипання протиожеледною сумішшю

155226200-498719394847385-4437329360544072432-pribirannya-26-lyutogoНезважаючи на часткове потепління, вночі та вранці у Тернополі все ще спостерігаються заморозки, які призводять до утворення ожеледиці. З цієї причини комунальні служби здійснюють не лише прибирання, а й посипання доріг і пішохідних ділянок протиожеледними матеріалами та очищення покрівель від снігу та бурульок.

У ніч з 25 на 26 лютого в центральній частині міста, на масивах «Східний» і «Сонячний», в Промисловому районі, та у Старому Парку, «Канаді» і в мікрорайоні Новий Світ працювала техніка ТзОВ «Авакс-Проф». Там проводилося механізоване вибіркове посипання проїжджих частин, а на вулицях Живова, Митрополита Шептицького, Князя Острозького, Слівенська, Рєпіна, Богдана Лепкого і Чалдаєва працював також автогрейдер.

Чотири одиниці спецтехніки ТМШРБ «Міськшляхрембуд» задіяні були у мікрорайоні «Дружба», де здійснювалося механізоване посипання проїжджих частин та підбивання снігових валів (вул. Мазепи, Максима Кривоноса, Миру, Карпенка). Проводилося також прогортання і підмітання тракторними щітками тротуарів та доріг після проходження автогрейдера.

Зимове утримання у Березовиці, Кутківцях, Пронятині та на Об’їзній дорозі здійснює ТзОВ «Техно-Буд-Центр». Цієї ночі піскорозкидачі посипали там проїжджі частини з ухилами, перехрестя та інші транспортні розв’язки.

Роботи із зимового утримання вулично-дорожньої мережі міста проводяться відповідно до Дорожньої карти і затвердженої маршрутної схеми.

Закликаємо тернополян бути обережними та особливо уважними, проходячи повз будинки та біля високих дерев – спершу потрібно впевнитись у відсутності загрози падіння льодових наростів. Необхідно обходити ділянки, на яких звисають бурульки, триматись на відстані 3–5 метрів від будинків та інших споруд, вибираючи найбезпечніший маршрут руху.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар