Home Заліщицький район

Спалах COVID у Заліщиках: в госпіталі інвалідів війни захворіло два десятки людей

1-226У Заліщиках зареєстрували спалах коронавірусу. У госпіталі інвалідів війни захворіло одразу два десятки людей.

У місті терміново скликали засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка вирішила закрити усі школи та садки.

Станом ранок 25 лютого у громаді зареєстровано 356 випадків COVID-19, 25 за минулу добу. Ситуація із захворюваністю залишається напруженою з тенденцією до погіршення.

– Зареєстровано спалах COVID-19 серед працівників та пацієнтів КНП «Заліщицький ОГІВ та реабілітованих» ТОР, станом на 25.02.2021 р. захворіло 20 осіб, – відзначив лікар-епідеміолог Борщівського міжрайонного відділу ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Олексій Дорошенко.

Крім того, випадки захворювання на COVID-19 виявлено і в закладах освіти. Хворіють як діти, так і педагоги. У зв’язку з цим, комісія вирішила призупинити роботу садочків та закладів позашкільної освіти. Школи ж перейдуть на дистанційне навчання.

До слова, збільшення кількості хворих у Заліщицькому районі спостерігається впродовж останніх тижнів. Він межує з Франківщиною, де сьогодні склалася критична ситуація із захворюваністю на коронавірус.

Також ускладнюється ситуація в Чортківському та Монастириському районі.

Джерело: Номер один

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар