Home Самоврядування Спорт

Дмитро Підручний: “Не було тієї свіжості, яка була вчора на старті”

03У вчорашній чоловічій спринтерській гонці кращим з українців став капітан збірної Дмитро Підручний. З одним промахом спортсмен фінішував на 15-й позиції. У коментарі для сайту biathlon.com.ua Дмитро розповів про те, як йому далася ця гонка, а також про те, чи вдалося вдома виконати весь тренувальний план.

- Діма, вчора ти казав, що останнє коло далося важко. З огляду на це, чи вдалося відновитися після естафети?

- Так, вчора останнє коло трохи важко далося. Сьогодні, перед стартом, почував себе більш-менш нормально, але не зовсім добре відновився після естафети, трішки відчувалася важкість – не було тієї свіжості, яка була вчора на старті. Відповідно, стан був не такий, як на естафеті, коли фізично я почував себе чудово. Сьогодні відчувалася певна важкість, тому, навіть з одним промахом, не вийшло поборотися за вищі місця.

- Як котили лижі?

- Котили плюс-мінус нарівні, як зі всіма. Звичайно, на деяких відрізках краще, на деяких гірше, тому що сьогодні була складна траса: деякі місця на сонці, а деякі практично всю гонку в тіні. З огляду на це, важко було підібрати оптимальну структуру лиж. Тому однозначно сказати чи їхали лижі, чи не їхали – не можу. Загалом, середні.

- Промах – на габариті, як і більшість хиб у цьому сезоні?

- (сміється). Ну, бували в мене в цьому сезоні промахи і не на габариті, бували і далекі. Сьогодні справді був близький промах – мій, робочий. Але скажу чесно, стрільбище було доволі важке: було важко пристрілятися перед гонкою, вітер часто змінювався. Можливо, на цей єдиний промах вплинуло і те, що трішки не зорієнтувався з вітром.

- Ти не був на зборі разом з командою в Рупольдингу, оскільки мав змогу поїхати на кілька днів до сім’ї. Чи вдалося в Тернополі підтримувати тренувальний ритм?

- Так, я мав змогу повноцінно тренуватися. Старався ніде не з’являтися, з дому виходив тільки на тренування, і якщо кудись дуже потрібно було. Але умови для тренування були. Я катався на лижах, зробив той план роботи, який мені дав тренер, все вдалося реалізувати.

- З гвинтівкою працював, чи ти відпочивав від неї, а вона від тебе?)

- (посміхається) Ні, не працював. Багато з нею працював як до Поклюки, так і в Поклюці, тому хотілося трішки відпочити від неї, щоб скучити за стрільбою. Поки цей відпочинок був на користь.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар