Home Самоврядування Медицина

На Тернопільщині погіршується епідситуація

jpg-26На Тернопільщині ускладнилася ситуацію щодо захворюваності на COVID-19. Летальні випадки почали фіксувати у людей віком 40-50 років, які не мають супутніх захворювань. Це свідчить про погіршення епідситуації, зазначила в.о. генерального директора ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗ України» Оксана Чайчук.

«На сьогодні ситуація із захворюваності на коронавірус в області залишається не благополучною. Захворюваність в області залишається на високих рівнях та перевищує загальнодержавний показник. За останній тиждень лютого зареєстровано 1650 випадків захворювання. А у перший тиждень березня – 2188. Зафіксовано ріст захворюваності на 40,3%. Середня кількість випадків на добу коливається в межах трьохсот. Третього березня зареєстровано найвищу кількість захворювання за весь період спостереження – 456. За останній тиждень зареєстровано 87 (4%) випадків захворюваності серед медиків та 131 (6%) серед працівників освіти. Щодня реєструється летальні випадки. Їх кількість коливається від 2 до 6», – розповідає Оксана Чайчук.

Найбільше випадків інфікування на коронавірус зареєстровано серед осіб працездатного населення – 30-65 років.

У зв’язку із погіршення епідситуації на Тернопільщині відбулося екстрене позачергове засідання комісії ТЕБ та НС.

Як наголосила начальниця управління охорони здоров’я Ольга Ярмоленко, необхідно не забувати про вакцинацію. Наразі на Тернопільщині працює 9 мобільних груп.

«В області вакциновано 1948 осіб. Більша частина з них – медики. Вони показали на своєму прикладі, що вакцинуватися потрібно. Крім того, постановою Уряду, у випадку залишків доз вакцини, дозволено щеплювати лідерів громадської думки – громадських активістів, публічних людей, журналістів, представників громадських організацій, діячів культури», – зазначає Ольга Ярмоленко.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар