Home Самоврядування Медицина

Тернопіль може опинитися у червоній зоні

161145082_1784176221766367_7866991378151435299_oМіський голова Тернополя заявив, що якщо далі так піде, то Тернопіль може опинитися у червоній зоні.

Ковід не жартує. З кожною новою хвилею зростає кількість важких випадків та госпіталізації людей віком 28-40 років. Саме тих, що вважають себе надто молодими та здоровими для цього захворювання. Повноцінне життя у них часто асоціюється з ігноруванням маскового режиму та банального миття рук.

“Наслідки такої легковажності можуть бути катастрофічними. Міста-сусіди вже перебувають у «червоній зоні». Там зупинено навчання у школах, знову страждає бізнес, люди живуть в умовах жорстких карантинних обмежень. У ці дні рівно рік тому у наше місто прийшов локдаун. Ми всі пам’ятаємо, що це означає, – відзначив Сергій Надал. – Зараз Тернопіль має шанси залишитися жити повноцінним життям, якщо всі ми будемо вести себе відповідально: дотримуватися соціальної дистанції, носити маски, уникати масових заходів. Шануйте себе і своїх близьких, будьте здоровими і давайте, разом спробуємо уникнути «червоної зони».

Джерело: Тернополяни

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар