Home Кримінал

Тернополянин заплатив шахраям за роботу 500 американських доларів та 400 євро

dollarstrДвоє жителів Тернопільського району потрапили у шахрайську пастку, шукаючи роботу. Шахраям віддали 500 американських доларів та 400 євро.

Потерпілі хотіли влаштуватися водіями. Від знайомих почули інформацію начебто якийсь чоловік шукає водіїв на мікроавтобуси для перевезення товару з-за кордону. Дзвінки, розпитування – врешті, вже не пам’ятають від кого, отримали номер телефону начебто роботодавця. Вийшли на зв’язок і чоловік запевнив, що справді шукає водіїв, але з відкритими візами. Якщо паспорт чистий – не біда, допоможе владнати візові питання за 500 американських доларів.

Віддаючи 500 доларів, жителі Тернопільського району так і не зустрілися з роботодавцем, бо той запевнив, що дуже зайнятий і просив залишити гроші в продавця магазину, на який вказав. Без підозр чоловіки віддали кошти.

Деякий час названий власник бусів на зв’язок не виходив, проте згодом зателефонував з іншого номера і сказав працівникам приступати до випробувального терміну. Для цього вони мали поїхати в Раву-Руську, передати 400 євро працівникові митниці за безпроблемний переїзд бусів через кордон, дочекатися транспортних засобів, завантажених іноземним товаром, і розвести його до місць призначення. Потерпілі знову ж таки повірили незнайомцеві: поїхали, віддали якомусь чоловікові гроші, от тільки бусів так і не дочекалися, а з роботодавецем знову перервався зв’язок.

Із заявами про вчинене щодо них шахрайство жителі району прийшли до поліції.

Правоохоронці проводять оперативно-розшукові для встановлення осіб, причетних до шахрайства, а тернополян закликають бути вкрай обережними і не довіряти незнайомим особам, особливо, якщо йдеться про гроші.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар