Home Події

До лав Збройних сил в Тернопільській області планують відправити близько 500 юнаків

armyДо лав Збройних сил в Тернопільській області планують відправити близько 500 юнаків. Про це повідомили під час брифінгу щодо призовної кампанії.

На строкову військову службу призивають придатних для цього за станом здоров’я юнаків,  яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Як наголосив військовий комісар Тернопільського ОМВК підполковник Микола Бойко, призовників до участі у операції Об’єднаних сил не залучають.

«Усі призовники будуть знаходитися у пунктах тимчасової дислокації. Юнаків переправлятимуть у навчальні сектори, де вони здобуватимуть спеціальність відповідно до своєї освіти. Після чого вони будуть розподілятися по військових частинах, як в Тернопільській області, так і за її межами», – розповідає військовий комісар Тернопільського ОМВК підполковник Микола Бойко.

За порушення правил військового обліку, неявку за викликом до військкомату без поважних причин, несвоєчасне подання відомостей про зміну місця проживання, навчання, освіти, місця роботи і посади призовників можуть притягти до адміністративної відповідальності. Порушників чекає штраф від 85 до 115 грн. За вчинене повторно правопорушення штраф складає від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів. За неприбуття на відправку передбачена кримінальна відповідальність, а саме до трьох років позбавлення волі.

Відтак за результатами осіннього призову на Тернопільщині було порушено 6 кримінальних справ. По одній справі суд прийняв рішення про обмеження волі.

Джерело: lypa.com.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар