Home Події

У Тернопільському районі запрацювала чергова поліцейська станція

d558На території Козівської територіальної громади за сприяння Нацполіції краю, влади та громади розпочала роботу ще одна поліцейська станція. Вона стане осередком безпеки для понад п’яти тисячі жителів навколишніх сіл.

Станція урочисто відчинила свої двері 5 квітня у селі Плотича. На відкритті були присутні представники органів місцевого самоврядування та керівництво територіального підрозділу поліції.

Приміщення новоствореного поліцейського відділку розраховане на постійне перебування дільничного офіцера, а його робоче місце обладнане усім необхідним. До виконання своїх службових обов’язків приступив старший лейтенант поліції Мирослав Лаврів. Територія його обслуговування – 12 населених пунктів.

- Питання безпеки є пріоритетним і для поліції і для громад, – зазначив на відкритті начальник відділення поліції №1 (м. Бережани) Артем Колодій. – Поліцейський має бути безпосередньо серед людей, знати про їх потреби та проблеми, а відтак, у межах компетенції, реагувати на виклики та надавати допомогу.

 

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар