Home Події

Як тернополянам оформити та отримати паспорт під час карантину?

170209517_4182506148428162_8662667367388342578_nУ період карантинних обмежень #ДМС_радить звернути увагу на кілька важливих моментів:
- оформити ID-картку, закордонний паспорт або вклеїти фото за віком можливо у будь-якому підрозділі ДМС або ЦНАП – незалежно від місця реєстрації;
- перевірити готовність біометричного паспорта можна онлайн за допомогою е-сервісу ДМС «Перевірка стану оформлення документа» ;
- для отримання готового документа записуватися в е-чергу НЕ потрібно;
- НЕ обов’язково отримувати паспорт одразу! Якщо документ не потрібен негайно, то отримати його можна пізніше, після покращення епідемічної ситуації.
ДИСТАНЦІЙНО консультації з будь-яких питань, які стосуються роботи Міграційної служби, можна отримати зручним для вас способом:
▪️ через е-сервіс ДМС «Приймальня електронних звернень громадян» (надається офіційна відповідь у строки, передбачені законодавством);
▪️ залишивши коментар під дописами на офіційній FB-сторінці ДМС;
▪️ через особисті повідомлення на обласних FB-сторінках Міграційної служби (які публікують, у тому числі, АКТУАЛЬНУ інформацію щодо роботи своїх підрозділів у період карантину);
- зателефонувавши до апарату ДМС за номерами (050) 138-29-11, (096) 915-00-28 або на «гарячі лінії» обласних управлінь ДМС.
Посилання на е-сервіси ДМС – у першому коментарі.
У період загострення епідемічної ситуації перенесіть, за можливості, відвідування підрозділу ДМС на більш безпечний час! Таке рішення – це ваша турбота про власне здоров’я і безпеку ваших родин.
Пам’ятайте також про необхідність суворо дотримуватись маскового режиму, користуватися дезінфекторами та дотримуватись безпечної соціальної дистанції (щонайменше – 1,5 м).

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар