Home Самоврядування Освіта

На Тернопільщині майже п’ять тисяч учнів пройшли пробне ЗНО-2021

ac8dd41-vstup-vnz-zno10 квітня відбулося пробне незалежне оцінювання. На Тернопільщині працювало 25 пунктів тестування, зареєструвалося майже 5 тисяч учасників. На пункти тестування з’явилося 4600 учасників, що становить 95 % від загальної кількості. Про це повідомила начальниця управління освіти і науки Ольга Хома.

«До пунктів тестування і проведення було залучено більше тисячі педагогічних працівників, двадцять п’ять медичних працівників. Було створено 246 аудиторій для проведення пробного незалежного оцінювання з різних предметів. У пунктах тестування було дотримано усіх протиепідеміологічних заходів. Були одноразові рушники, деззасоби, мило, якими учасники пробного незалежного оцінювання могли користуватися», – каже Ольга Хома.

Як додала начальниця управління освіти і науки ТОДА, на сьогоднішній час розглядається питання щодо проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Який саме тип проведення сесії буде, учасників зовнішнього незалежного оцінювання повідомлять згодом.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар