Home Самоврядування Медицина

На Тернопільщині перепрофільовано в тимчасові госпіталі вісім закладів охорони здоров’я

whatsapp_image_2021-03-22_at_09.16.4412 квітня, повідомила начальниця Управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Ольга Ярмоленко.

В області необхідних ліжковий фонд під «ковід» займає 50% від загальної кількості ліжок по лікувальних закладах. Це становить 2383. До визначених ліжок додано і перепрофільовані. Станом на сьогодні, 12 квітня, їх разом 2482. Забезпечено киснем всього 2219 ліжок, з них 1558 – забезпечено киснем централізовано, 661 – концентраторами.

За останній тиждень додано 32 кисневі точки (з централізованим кисневим постачанням).

«УОЗ опрацювало механізм розгортання тимчасових госпіталів. У зв’язку зі стрімким зростанням кількості хворих на COVID-19 перепрофілювало в тимчасові госпіталі вісім медичних закладів», – про це під час сьогоднішньої оперативної наради, яка відбувається щотижнево, повідомила Ольга Ярмоленко.

- Ситуація з точки зору кількості госпіталізацій – більш напружена, відповідно, перепрофільовано заклади охорони здоров’я, передбачені для лікування коронавірусної інфекції COVID-19. Це Заліщицька центральна міська лікарня, Чортківська центральна міська лікарня, Почаївська районна комунальна лікарня, Скалатська комунальна районна лікарня, Гусятинська комунальна лікарня, Монастириська міська лікарня, Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги та Тернопільська комунальна міська лікарня №3.

За словами очільниці, на сьогодні ліжковий фонд, який використовується, а це понад 2482 ліжка, поки що достатній, вільними є 1068 ліжко-місць під COVID.

Чотири місяці тому даний ліжковий фонд складав 1750 ліжко-місць.

Окрім того, розглянуто актуальні питання медичної галузі, зокрема щодо стану вакцинальної кампанії, роботи мобільних бригад та пунктів щеплень, завантаженості ліжок в закладах охорони здоров’я, визначених для надання медичної допомоги пацієнтам з коронавірусною інфекцією COVID-19, про що відповідно доповіли головні спеціалісти.

Впродовж наради обговорено питання щодо епідеміологічної ситуації щодо захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19 на сьогоднішній день та організацію медичної допомоги в закладах охорони здоров’я області в умовах пандемії. Йшлося про вжиття першочергових заходів у разі ускладнення епідситуації в області.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар