Home Події

У Тернополі ситуація із захворюваністю на COVID – 19 стабілізувалася та має тенденцію до зниження

shtab-panichev-16_04_202116 квітня відбулося чергове онлайн-засідання штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації на території Тернопільської громади.

Під час заходу лікар-епідеміолог Володимир Паничев проаналізував епідеміологічну ситуацію в області, зазначивши, що Тернопільщина уже пройшла пік захворюваності на COVID-19.

«Цього тижня добові показники захворюваності інколи вдвічі нижчі, ніж минулого тижня. І місто Тернопіль, і область в цілому уникли загрози «червоної» зони. Зменшився також тижневий відсоток епідпорогу на грип, ГРВІ та COVID-19, – пояснив Володимир Паничев. – У порівнянні з минулим тижнем, коли епідпоріг був перевищений в 2,1 рази, сьогодні він складає 83% при гранично допустимому – 100%. Відповідно, цей рівень у нас не перевищений. Коефіцієнт виявлених випадків на COVID-19 не має перевищувати 20%, зараз він складає 15,82%. У ці дні також з’явилася позитивна динаміка щодо завантаженості ліжок в області та показників інцидентності. Серед показників захворюваності у м. Тернополі, є такі, що засвідчують відносне благополуччя і значне покращення ситуації серед певних вікових категорій».

За даними лікарів, рівень захворюваності на COVID-19 серед дітей до 17 років в області складає 6%, в місті цей показник – 1,8%, спостерігається і значне зниження відсотка хворих у віці 65+, в місті цей показник складає 15,6% в області – 16,6%.

Відповідно до прогнозу, напрацьованого для нашої області Київським інститутом математики системи Національної академії наук України, до 20 квітня середні показники в абсолютних цифрах щоденної захворюваності становитимуть від 617 до 640 випадків COVID-19 за добу з коридором коливань від 420 до 1019 випадків. Наразі Тернопільщина знаходиться на нижніх відмітках коридору коливань.

Загалом у місті та області очікується стабілізація захворюваності з динамікою до зниження до кінця цього місяця.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар