Home Самоврядування Культура

На Тернопільщині створили одноденний туристичний маршрут

unnamedІсторики, дослідники, екскурсоводи Тернопільщини та Рівненщини об’єдналися, аби сприяти розвитку туризму у двох областях. Для цього створили постійно діючу координаційну раду. До її складу увійшли по одному представнику Державного історико-культурного заповідника м. Дубно, Національного заповідника «Замки Тернопілля» та Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника.

Днями представники цих установ зустрілися у Дубнівському замку та обговорили перспективи розвитку туристичної галузі Тернопільщини та Рівненщини.

– На зустрічі детально обговорили сучасні виклики та перспективи туристичної галузі регіону, проаналізовали можливості створення додаткових туристичних атракцій, особливості організації екскурсій в умовах пандемії та ін. Відтак, вирішили з нагоди 30-річчя незалежності України розпочати роботу над першим спільним проектом – розробкою одноденного туристичного маршруту чотирма пам’ятками – Збаразьким замком, Вишневецьким палацово-парковим комплексом, залишками Кременецького замку та Дубенським замком. Родзинкою подорожі стане участь кращих дослідників усіх установ в якості екскурсоводів, – повідомляютьу Єдиному туристичному центрі.

Вже незабаром відбудеться розіграш квитків на цей тур. Організатори переконані, що і ціна, і якість подорожі стануть приємним сюрпризом навіть для найвибагливішого туриста.

– Для інформування потенційних туристів з цікавими пропозиціями, які діятимуть замках – учасниках проекту та налагодження зворотної комунікації було прийнято рішення створити групу та сторінку у соціальній мережі фейсбук «Єдиний туристичний центр. Замки без кордонів», де постійно буде оновлюватися інформація з цікавими туристичними пропозиціями в локаціях – учасниках проекту. Крім цього, уся інформація буде доступна на офіційних сайтах організацій-учасниць та у соціальних мережах, – інформують у Центрі.

Джерело: 0352

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар