Home Події

На центральних вулицях Тернополя висадили 42 саджанці червонолистих кленів та катальпи

visadgennya-chervonolistih-kleniv-u-ternopoli-21_04-2Більше 40 саджанців декоративних листяних дерев були висаджені сьогодні, 21 квітня, на центральних вулицях Тернополя.

Озеленення проводилося, зокрема, на вул. Листопадовій, де за участі міського голови Сергія Надала на місці старих аварійних дерев було висаджено 26 червонолистих кленів.

Ще 16 квітучих дерев роду «катальпа» з’явилися сьогодні на бульв. Тараса Шевченка та вул. М. Грушевського. Висадили їх в рамках акції «Екологічне відродження вулиць міста» з метою відновлення екологічного балансу центральної частини Тернополя шляхом заміни старих аварійних дерев на молоді.

«Червонолисті клени та катальпи добре зарекомендували себе у місті, вони прекрасно адаптуються до нашого клімату і мають красивий естетичний вигляд, – наголосив міський голова Сергій Надал. – Сподіваюся, що ці зелені насадження стануть ще однією окрасою міста, а тернополяни будуть шанобливо до них відноситися».

До слова, 23 квітня, у день проведення загальноміської толоки, в парку ім. Т. Шевченка та в парку Національного відродження вперше у Тернополі заплановано висадження саджанців Сафори японської, а також Кладрастиса жовтого (Жовте дерево) та Красивоягідника Бодін’єра (Бісер синій).

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар