Home Події

Триває щорічна «Школа писанкарства 2021»

jpg-31На Тернопільщині розпочала роботу «Школа писанкарства 2021». Ініціаторами акції є громадська спілка «Молодіжний центр – Тернопіль» та обласна організація «Просвіта», за підтримки управління сім’ї та молоді облдержадміністрації.

«Акцію проводять з 2007 року. Ми допомагаємо закупити матеріали, аби діти в Тернополі та в інших територіальних громадах змогли безкоштовно навчитися писанкарства. Дуже тішить, що не лише діти, а й молодь відгукується на можливість навчитися робити традиційні писанки», – зазначає начальник управління сім’ї та молоді ТОДА Андрій Човган.

Майстер-класи проходять у м.Тернопіль (вул.Й.Сліпого, 3) та у 10 громадах області, на базі будинків культури та загальноосвітніх навчальних закладів.

Відтак сьогодні заняття провели для дітей Підгороднянської ОТГ. Учасником майстер-класу став 10-річний Володимир Буцар.

«Розмальовувати писанки дуже цікаво. Адже тут я можу відволіктися від занять та робити те, що мені подобається. Сьогодні я розмальовую писанку для своєї бабусі. А ще одну я передам на виставку», – розповідає Володимир Буцар.

Як додає член управління «Просвіти» Надія Гута, це вже 4 майстер-калас за два дні.

«Дітям дуже подобається брати участь у таких заняттях. На сьогодні записалося 20 дітей. Через карантинні обмеження, ми розділили учасників на дві групи. Заплановано, що сьогодні діти зроблять дві писанки. Одну зможуть забрати додому і подарувати рідним, а іншу віддадуть на виставку, яку проводитимуть в громаді», – каже Надія Гута.

Для того, щоб долучитись до акції треба зареєструватись за посиланням – https://cutt.ly/tvsMdAD або ж зателефонувати за телефоном 0971643287.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар