Home Самоврядування Медицина

У двомісячної Христинки з Тернопільщини – вроджена вада серця, дитина у важкому стані

c1350c5da4ba0b20baa8d63c3f9d4afd_MМаленька Христинка Капелусь не встигла пожити, як дитині та її сім’ї випали непрості випробування долі. Крихітці трохи більше двох місяців, вона народилась недоношеною, а медики приголомшили батьків діагнозом.

У дівчинки виявлено вроджену ваду серця — апікальний м’язевий дефект міжшлуночкової перегородки, сліди відкритої артеріальної протоки, недостатність кровообігу 0 ст.) — детальніше у довідці нижче.

Дитина народилась недоношеною — на 34-му місяці вагітності.

«Друзі, сьогодні маленькій Христинці  Капелусь стало ще гірше. Дитина перебуває між реанімацію і патологічною палатою, стан важкий. Вона з 20 квітня знаходиться під наглядом медиків у КНП “Тернопільська обласна дитячаклінічна лікарня”. Маму і старшого братика також днями положили у лікарню», — пише у «Фейсбуці» Іванка Тихоліз.

Коштів на лікування у молодої сім‘ї із села Городниця Підволочиського району було недостатньо, тому рідні та друзі сподівалися на допомогу небайдужих людей. І спільними зусиллями таки вдалося зібрати поки достатню суму коштів для лікування. Зараз же уся надія на те, що малеча піде на поправку і її стан стабілізується, пишуть Тернополяни.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар