Home Події

Понад тисячу батьків з Тернопільщини отримали грошову компенсацію замість пакунка малюка

hnv7xnupdtohrbezc5ow_th_lnd_xxЗ початку 2021 року в Тернопільській області 1345 осіб отримали натуральну допомогу. А 1338 особам нараховано грошову компенсацію у розмірі майже 6 тис. грн за неотримання пакунку малюка.

«Наразі в області залишилося 97 пакунків малюка. Звичайно така кількість є недостатньою для новонароджених дітей в нашій області. На сьогодні Міністерство проводить процедури тендерних закупівель натуральної допомоги пакунку малюка. За цей час батькам видаватимуть грошову компенсацію», – каже директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Наталія Найчук.

Відтак, впродовж 30 днів від дня народження дитини, батьки можуть звернутися до соціальних органів захисту населення за місцем проживання, для отримання грошової компенсації.

Додамо, що Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» № 1359-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар