Home Події

Поліцейські Тернопільщини провели тематичний флешмоб для школярів

65Запобігти вчиненню правопорушень серед дітей, навчити їх толерантної, правомірної поведінки – саме з такою метою поліцейські краю відвідують навчальні заклади та спілкуються з їх вихованцями. Школярів вчать поважати Закон, цінувати дружбу, підтримувати один одного.

Профілактичний урок провели для учнів Тернопільської загальноосвітньої школи №5 працівники ювенальної превенції Тернопільського районного управління поліції. Гості у погонах обговорили з дітками вже добре відомі, однак досі проблемні теми булінгу та цькування серед однолітків.

Ювенали розповіли учням до чого призводять образи, знущання, застосування насилля, навели реальні випадки таких негативних явищ. Також правоохоронці доступно пояснили, куди необхідно звертатися за допомогою у випадку шкільного приниження, зазначивши, що більшість сумних історій знущань неповнолітніх один над одним у школі чи поза нею свідомо приховуються їх жертвами, а кривдники залишаються безкарними.
Дізналися учні і про відповідальність за вчинення булінгу.

Зустріч завершилася на шкільному подвір’ї. Поліцейські разом з дітьми запустили в небо сині кульки, як символ боротьби проти будь-яких проявів насильства.

«У своїй роботі ми докладаємо чимало зусиль, аби наші діти росли правосвідомими, впевненими в собі. Щаслива дитина стане успішною в дорослому житті, а для цього вона має зростати в дружньому середовищі», – підсумувала зустріч інспектор ювенальної превенції Тернопільського РУП Уляна Луцко.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар