Home Самоврядування Спорт

Під час фіналу Кубку України з футболу на території, прилеглій до стадіону, буде організована торгівля

630-360-1615395277-538З нагоди проведення у Тернополі фінального матчу Кубка України з футболу 2020/2021, 13 травня на території, прилеглій до міського стадіону ім. Романа Шухевича, буде забезпечено організацію торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами (крім алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива (крім безалкогольного)).

Відповідне рішення прийнято на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Нагадаємо, з 16:00 год. буде заборонено продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та тимчасових спорудах торговельного призначення на території вулиць, прилеглих до Тернопільського міського стадіону імені Романа Шухевича: вул. Веселої, вул. Клінічної, вул. Коцюбинського, вул. Петрушевича, вул. Паркової, просп. Степана Бандери (від будинку №12 до будинку №36 та від №1 до №23 включно), а також на Привокзальному майдані.

Цього дня у місті також буде обмежено рух автотранспорту на вул. Клінічній, вул. Романа Шухевича, від вул. Веселої в сторону просп. Степана Бандери, вул. Парковій від вул. Зеленої в сторону вул. Р. Шухевича, окрім спецтранспорту, та на вул. Коцюбинського для усіх тернополян, окрім мешканців, які проживають на вказаній вулиці.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар