Home Події

У Тернополі працівники водоканалу працюють у посиленому режимі

187866866-579620863424610-7103399864830194604-n19-20 травня усі виробничі підрозділи КП «Тернопільводоканал» працюватимуть у посиленому режимі.

Завдяки припиненню водопостачання працівники підприємства, окрім основного завдання – промивання водопровідних мереж, мають змогу виконати й низку інших важливих робіт.

Зокрема, впродовж двох днів заплановано замінити близько десятка засувок на запірних арматурах у різних частинах міста.

Вранці, 19 травня, декілька бригад розпочали ремонтні роботи на вулицях Будного, Київській, Генерала М. Тарнавського, 15 Квітня та Пушкіна.

На водопровідній насосній станції № 4 робітники виводять з експлуатації один з насосних агрегатів з метою його подальшої модернізації, а на каналізаційній насосній станції № 9 – готуються до заміни запірно-регулюючого пристрою на вході стоків. Оновлюють устаткування і на каналізаційних очисних спорудах.

На Івачівському водозаборі триває ремонт двох насосів. Виконується комплекс робіт і на одному з Верхньо-Івачівських водогонів.

Окрім того, у різних мікрорайонах міста розпочалося наперед обумовлене під’єднання новозбудованих об’єктів до мережі центрального водопостачання.

Адміністрація КП «Тернопільводоканал» дякує за розумінням тернополянам, у домівках яких відсутнє водопостачання, та зазначає, що промивання водопровідних мереж – щорічна процедура, передбачена технологією експлуатації водопровідних мереж.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар