Home Самоврядування Освіта

Понад 2500 заявок уже подано на електронну реєстрацію і зарахування дітей у перші класи тернопільських шкіл

U-pershyy-klas-za-novymy-pravylamy_-Pro-shho-novyy-Poryadok-zarahuvannya-uchniv31 травня завершується подача заявок на електронну реєстрацію дітей у перші класи закладів загальної середньої освіти Тернополя, а також завершується подача оригіналів і копій необхідних документів для зарахування майбутніх першокласників у заклади освіти.

Станом на ранок 26 травня через електронну систему «Україна. ІСУО інформаційна система управління освітою» уже надійшло 2546 заявок на реєстрацію і зарахування дитини до тернопільських шкіл, 2018 з яких – від батьків, діти яких мають право на першочергове зарахування та 628 у статусі «Інші», не за місцем реєстрації.

Як запевняють в управлінні освіти і науки, місць у закладах загальної середньої освіти Тернополя достатньо, тож у батьків ще є чотири робочих дні, щоб встигнути зареєструвати дитину у перший клас та подати усі необхідні документи.

Нагадаємо, електронна реєстрація майбутніх першокласників впроваджена з метою забезпечення прозорості, відкритості та запровадження єдиного підходу до зарахування дітей у перші класи закладів загальної середньої освіти Тернопільської міської ради.

Електронна реєстрація дає можливість:

управлінню освіти і науки збирати статистику щодо кількості заяв до першого класу в розрізі шкіл;
переглядати наповнюваність закладів загальної середньої освіти;
отримувати інформацію щодо кількості вільних місць у закладах; аналізувати статистику заяв та наповнюваність закладів для їх подальшого розвитку і модернізації. Отже, це дозволить мати інформацію про мережу 1 класів на наступний рік, ефективніше розподіляти кошти в рамках Нової Української Школи (НУШ), планувати свою роботу;
закладам загальної середньої освіти отримувати та обробляти заяви батьків в онлайн-режимі (роздруковувати готові форми заяв, згоди на обробку персональних даних, тощо);
автоматизувати розподіл заяв на першочергові та другочергові;
отримати журнал заяв як електронний архів, імпортувати дані в Excel;
надавати попередню інформацію про заклад (гуртки, секції, особливості навчання, профілі, мови навчання тощо);
батькам переглянути інформацію про ЗЗСО;
подати заяву на реєстрацію в один чи декілька ЗЗСО;
отримувати інформацію на електронну пошту щодо подальших дій після подання заяв;
отримати результати зарахування.

Звертаємо увагу, якщо станом на 31 травня кількість поданих електронних заяв не перевищує загальної кількості місць у 1 класі, не пізніше 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

Впродовж 01-15 червня заяви про зарахування дітей не приймаються, проте уже після 15 червня батьки можуть подати документи дітей в обраний ними навчальний заклад на вільні місця, якщо такі будуть.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар