Home Події

Тернопільські учасники Революції Гідності та учасники АТО/ООС, а також члени їх сімей можуть пройти психологічну реабілітацію

1512393988-pilgi-ato-28_05_2021Як повідомляють в управлінні соціальної політики, тернопільські учасники Революції Гідності, що постраждали, учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, а також  члени їх сімей і члени загиблих (померлих) таких сімей мають можливість пройти психологічну реабілітацію.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Примор’я» на базі санаторію імені С. Лазо  включено до переліку суб’єктів  з надання послуг із психологічної реабілітації.

Адреса ТОВ «Примор’я»: Україна, 67780, Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Набережна, 3, телефон. (0673716063, Е-mail: slazo2017@ukr.net

Санаторій розташований на Чорноморському узбережжі України, 86 км від м.Одеси. Оригінальний куточок природи славиться  унікальними лікувальними грязями та водами Будакського лиману.

У разі проходження психологічної реабілітації в стаціонарних умовах тривалість курсу не перевищує 18-ти днів. Отримувач послуг буде забезпечений п’ятиразовим дієтичним харчуванням та проживанням у 2-х – 3-х місних кімнатах, укомплектованих необхідними меблями і побутовими приладами, з холодним та гарячим водопостачанням.

Психологічна реабілітація в санаторії передбачає надання таких послуг:

1)  психологічна діагностика;

2)  психологічна просвіта та інформування;

3)  психологічне консультування;

4) психологічна підртримка і супроводження;

5) психотерапія;

6) групова робота.

Для проходження психологічної реабілітації отримувач послуг повинен звернутися в управління соціальної політики Тернопільської міської ради (вул. Лисенка, 8, кабінет №23, тел.: (0352) 22-04-37) за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, до якої додаються:

- копія посвідчення учасника бойових дій (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, постраждалого учасника Революції Гідності;

- копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення (для ветеранів війни);

- копія свідоцтва про шлюб (для дружин (чоловіків) отримувачів послуг з числа учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни,  учасників війни, постраждалих учасників Революції Гідності.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар