Home Самоврядування Медицина

У Тернополі запрацював перший тимчасовий пункт щеплення

1У Тернополі розпочав роботу тимчасовий пункт щеплення у кінотеатрі Довженка на Злуки, 45. Від ранку біля приміщення – черга.

Щеплюють тернополян вакциною CoronaVac. Працюватиме пункт у суботу та неділю з 09:00 до 16:00.

За дві години вакцинували 140 осіб. Щеплення робить 6 бригад. Вакцинуватися можуть люди, які зареєструвалися у додатку “Дія”.

«Це перший масовий пункт вакцинації у Тернополі та області. У цій акції, згідно з постановою МОЗу, взяли участь міста мільйонники Одеса та Київ. Хоча Тернопіль не є містом мільйонником, але є запит людей на масову вакцинацію. Ми відкрили цей пункт разом з Тернопільською міською радою. Сьогодні працює шість бригад, які проводять вакцинацію. Всі охочі, що зареєструвалися в додатку «Дія», мають можливість прийти й провакцинуватися. Кожному зареєстрованому було відправлено СМС повідомлення, на яку годину і в який день прийти, щоб не створювалося скупчення людей. Також ми спостерігаємо те, що активно приходять люди, які не зареєструвалися у додатку «Дія». Для них у пункті працюють волонтери, які допомагають з реєстрацією. Всі хто прийшов провакцинуватися отримають свою дозу вакцини, окрім людей, які мають протипоказання», – зазначив Володимир Труш.

Понад 400 людей планують імунізувати сьогодні в тимчасовому центрі вакцинації у Тернополі. Про це розповіла начальниця обласного управління охорони здоров’я Ольга Ярмоленко.

«Сьогодні й завтра ми плануємо вакцинувати по 400 людей. Якщо такий спосіб імунізації виявиться ефективним, центр зроблять постійним. Загалом на сьогодні в додатку “Дія” на вакцинацію зареєстровані дві з половиною тисячі осіб», – повідомила Ольга Ярмоленко.

Нагадаємо, що на сьогодні в області вакцину отримали 36 477 людей.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар