Home Самоврядування Транспорт

На вулиці С. Крушельницької у Тернополі оновлюють технічну смугу

tehnichna-polosa-na-vul_-s_krushelnitskoi-u-ternopoli-2021У Тернополі на вул. С. Крушельницької нещодавно розпочалися роботи з відновлення технічної смуги, яка була повністю зруйнована внаслідок надмірних опадів та частих підтоплень.

«На вул. С. Крушельницької в напрямку від вул. Збаразької до вул. Білецької ми демонтуємо старий бордюр і влаштуємо новий висотою 18 см, щоб автомобілі не змогли заїжджати на зелену зону, – пояснив начальник відділу технагляду Олег Вітик. – На бортовому камені технічної смуги будуть зроблені спеціальні отвори, через які поверхневі зливові води відразу потраплятимуть у дощовий колектор. Це, в свою чергу, покращить водовідведення з проїжджої частини та збереже від руйнування дорожнього полотна».

Додамо, технічна смуга використовуватиметься для тимчасового складування матеріалів (в тому числі великих об’ємів снігу взимку та вуличного змету).

Враховуючи великий потік транспорту та обсяг ремонтних робіт, прохання до водіїв не паркувати автомобілі на проїжджій частині вул. Крушельницької.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар