Home Події

У Збаражі інспектором праці виявлено семеро працівників, які працювали у торгових кіосках без оформлення трудових відносин

194595936_4807769562573348_3045747886711492985_nІнспектором праці Управління Держпраці проведено інспекційне відвідування у фізичної-особи підприємця, який здійснює господарську діяльність у трьох кіосках тимчасового розміщення «Овочі та фрукти» на території міста Збаража.
Під час заходу державного контролю інспектором праці було задокументовано факт використання місцевим підприємцем нелегальної праці, а саме: у торгових кіосках ним було допущено до роботи 5-ох продавців та 2-ох підсобних робітників без оформлення трудових відносин.
Зазначені порушення було виявлено незважаючи на проведену з роботодавцем превентивну роботу, під час якої інспектором праці було проінформовано його та працівників про найбільш ефективні способи додержання законодавства з питань оформлення трудових відносин.
За результатами інспекційного відвідування підприємця зобов’язано оформити трудові відносини з усіма працівниками. Окрім того, за використання нелегальної праці до нього вживаються заходи відповідно до наданих повноважень.
Нагадаємо, що фактичний допуск працівника до роботи без належного оформлення з ним трудових відносин тягне за собою адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар